Новий онкоцентр заживлять від реконструйованої підстанції “Жуковського”

17.03.2021

На підстанції “Жуковського” у Харкові встановлено новий силовий трансформатор 40 МВА та змонтовано комплектний розподільчий пункт 10 кВ. Реконструкцію було виконано в рамках інвестиційної програми АТ “Харківобленерго”.

Як розповів начальник Центральної служби підстанцій Олександр Ганус, без заміни старого трансформатора можливість підключення нових споживачів у цьому районі була б відсутня.

“Зважаючи на це, АТ “Харківобленерго” було вирішено виконати заміну старого трансформатора 20 МВА на новий – 40 МВА. Тепер, завдяки виконаній реконструкції, з'явився запас потужності для підключення нових споживачів на підстанцію “Жуковського”, зокрема онкологічного центру, який зараз будується у Харкові, а також частини села Циркуни”, – зазначив Олександр Ганус.

Довідка. Від ПС 110/6 кВ “Жуковського” отримують живлення життєво важливі об'єкти Харкова: Харківський обласний центр онкології, “Харківводоканал”, заводи “Комунар”, “Хартрон”, Національний аерокосмічний університет ім. Жуковського “ХАІ”, ХДАВП (ХАЗ), Інститут радіофізики та електроніки, а також велика кількість багатоповерхових будинків та приватного сектору Київського району.

 895bfd65efeb289e7aeb0eeae06f989d.md.jpg