Поздоровлення від енергетиків

31.05.2018

Керівники акціонерної компанії “Харківобленерго” та профспілкового комітету підприємства привітали випускників Балаклійської загальноосвітньої школи-інтернату зі святом останнього дзвоника.
На початку урочистої церемонії директор учбового закладу Анатолій Ляшов зачитав привітання голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної.
Завдяки спільним зусиллям учнів та педагогів святкова програма була вкрай насичена захоплюючими номерами. Діти в повній мірі змогли проявити свої творчі здібності. В кожному виступі вихованців школи-інтернату відчувалася щира любов до рідного закладу та вдячність вчителям, які з повною самовіддачею багато років працювали з дітьми.
Свято останнього дзвоника одночасно стало і радісною, і сумною подією, бо прийшов час розставання зі школою. Дитинство закінчилося, попереду доросле життя.
Енергетики долучилися до привітання школярів та побажали їм ніколи не зупинятися на досягнутому, рішуче та впевнено крокувати вперед, вірити в свої сили та прагнути досягти поставленої мети.
А яке свято без подарунків? Директор по кадрам та соціальним питанням АК “Харківобленерго” Тетяна Максименко від імені керівництва компанії вручила кожному випускнику цінний подарунок, а всі учні школи-інтернату отримали солодощі.