УВАГА! ДИТЯЧИЙ КОНКУРС В ДІЇ!

03.09.2018

До управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства почали надходити перші роботи на дитячий конкурс інформаційної листівки «hand made» (ручної роботи) «Енергетика у сучасному світі». Усі отримані листівки цікаві та яскраві і заслуговують відповідної уваги. Дякуємо за конкурсні роботи!

АТ «Харківобленерго» запрошує до участі у конкурсі всіх дітей віком від 6 до 16 років. Надсилайте нам листівки та вигравайте! За підсумками конкурсу в АТ «Харківобленерго» відбудеться церемонія нагородження переможців цінними подарунками та дипломами.

Наголошуємо, що конкурс 2018 року – це конкурс листівок «hand made». Вони можуть бути представлені у трьох номінаціях: «Пам'ятка з електробезпеки»; «АТ «Харківобленерго» у моєму житті»; «Ефективне та економічне використання енергоресурсів». При цьому від одного учасника конкурсу приймається не більше трьох листівок «hand made», по одній у кожній номінації.

Листівки «hand made» (ручної роботи): лаконічне зображення з коротким текстом, стислою інформацією, виконані учасниками конкурсу на паперових носіях (аркуші паперу), не більше формату А4.

Листівки «hand made» можуть бути:

за формою: пласкі, об’ємні, одинарні, подвійні;

за оздобленням: з аплікацією, вишиті, сплетені гачком, сплетені спицями, плетені макраме, з нитковою графікою, з бісером, з фото, з природного матеріалу.

Положення про конкурс, заявка на участь та умови участі  розміщені на корпоративному сайті товариства на сторінці “Електробезпека” у розділі “Конкурси та творчість” (www.oblenergo.kharkov.ua).

Конкурсні роботи необхідно надати до управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства за адресою: вул. Плеханівська, 149, кім. 122, м. Харків, 61037; конт. тел.: (057) 740-11-19), або до місцевих районних відділень товариства до 31 жовтня 2018 року включно.