УВАГА! ДИТЯЧИЙ КОНКУРС В ДІЇ!

11.10.2019

До АТ “Харківобленерго” почали надходити перші роботи на творчий конкурс “Колаж “Діти про енергетику — 2019”. Першовідкривачі відповідально поставилися до участі у конкурсі, усі отримані Колажі дуже цікаві та яскраві і заслуговують відповідної уваги. Дякуємо за конкурсні роботи!

АТ “Харківобленерго” запрошує до участі у конкурсі всіх дітей віком від 6 до 16 років. Надсилайте нам Колажі до 25 листопада та вигравайте! За підсумками конкурсу в АТ “Харківобленерго” відбудеться церемонія нагородження переможців цінними подарунками та дипломами.

Наголошуємо, що конкурс 2019 року – це конкурс Колажів.

Колаж - створення цілого зображення з кількох інших зображень або їх окремих фрагментів, а також техніка створення картини, зображення шляхом застосування різних наклейок (фотографії, тканини, вирізки з газет, шпалер, кольорового паперу).

Колаж може бути:

-ручної роботи на паперову носії (аркуші паперу);

-виготовлений за допомогою комп'ютерної графіки та представлений у роздрукованому вигляді (у чорно-білому або кольоровому зображенні).

Роботи можуть бути представлені у чотирьох номінаціях: “Правила електробезпеки: знай і дотримуйся”; “Електрика: дбай і економ”; “Фантазуємо: електроприлади майбутнього”;“Розвиток енергетики рідного краю ”.

Конкурсні роботи необхідно надати до управління інформаційної політики та роботи зі споживачами товариства за адресою: вул. Плеханівська, 149, кім. 122, м. Харків, 61037; конт. тел.: (057) 740-11-19), або до місцевих районних відділень товариства до 25 листопада року включно.

Детальніше про умови участі в конкурсі у розділі “Електробезпека” за посиланням https://www.oblenergo.kharkov.ua/electric_safety/contest_creativity