В компанії “Харківобленерго” почали діяти групи швидкого реагування для протидії крадіжкам енергетичного обладнання

04.08.2016

Співробітники служби охорони оперативно виїжджають після отримання від населення та диспетчерських служб районів електричних мереж інформації про скоєння посягань на майно підприємства або появу підозрілих осіб поблизу енергетичних об'єктів. Створення таких “летючих” груп обумовлено стрімким зростанням кількості розкрадання енергообладнання.

За словами заступника начальника служби охорони Станіслава Черненка, групи швидкого реагування будуть діяти цілодобово у всіх районах міста та області.

Енергетики звертаються до мешканців м Харкова і Харківської області не залишатися байдужими і проявляти пильність. Відрізнити персонал енергопостачального підприємства від підозрілих осіб не становить труднощів. Співробітники компанії мають при собі службові посвідчення і одягнені в форму з корпоративними логотипами і написами. Крім того, на автотранспорт підприємства нанесені відповідні зображення. У разі підозри, що на об'єктах АК "Харківобленерго" відбуваються протиправні дії, прохання зателефонувати за номерами: 050-405-2207 або 067-690-13-47. Конфіденційність гарантується.