День цивільного захисту пройшов у Новобаварському районі

9 квітня 2019 року в ХЗОШ № 28 відбувся відкритий захід – Показовий день цивільного захисту. Для допомоги у проведенні були запрошені фахівці з різних організацій, які проводили заняття, майстер-класи та лекції з учнями та керівним складом.

У рамках показового заходу відбулись майстер-класи з надання першої домедичної допомоги, лекції про способи пожежогасіння, спілкування з ветеранами Чорнобиля, лекція «Надзвичайні ситуації – алгоритм дій».

Енергетики, в свою чергу, провели інтерактивний урок з профілактики дитячого травматизму для учнів 2-х класів. Адже спеціалісти АТ «Харківобленерго» тісно співпрацюють із закладами освіти у справі організації вивчення дітьми шкільного віку «енергетичної грамоти» та правил безпеки життєдіяльності. Саме у шкільному віці необхідно формувати у дітей почуття відповідальності, вміння правильно зорієнтуватись у тій чи іншій надзвичайній ситуації.

Головна мета заходів, спрямованих на попередження електротравматизму, не налякати, а звернути увагу дітей і підлітків, наскільки обережними потрібно бути з електрикою. Як показує практика, в більшості випадків причиною травматизму і дітей, і дорослого населення на об'єктах енергетики, а також під час користування електроприладами, стає банальне незнання правил поведінки. Тому завдання енергетиків – попередити можливу небезпеку.

Крім того, на першому уроці в усіх класах відбулись класні години, на перервах транслювалося відео, підготоване МНС України, протягом дня працювала патрульна поліція, яка демонструвала дітям патрульну машину та розповідала про безпеку життя на дорозі.

Фінал заходу – об’єктове тренування з елементами евакуації, відпрацювання дій за сигналом «Увага! Всім!», показові дії Ланки пожежогасіння ХЗОШ № 28.

 

5 Вересень, 2019