Світ безпечної енергетики

В м. Куп'янськ енергетики привітали школярів-учасників конкурсу плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!».

Роботи на конкурс були представлені у трьох номінаціях: «Я та електробезпека», «Енергозбереження», «Альтернативні джерела енергії». До оргкомітету надійшло 616 плакатів. З Куп’янщини найактивнішими учасниками стали учні школи №1 та вихованці ДНЗ №8. “У конкурсі взяли участь наші вихованці: Жорніченко Злата, Цілуйко Валерія, Щербак Валерія, Литвинова Софія, Курилова Софія, Занозін Станіслав, Зубкова Єлизавета. Плакати вони створювали разом з батькам, а натхнення на створення робіт намагались надати ми: провели попереднє читання тематичних художніх творів і бесіди”, - розповідає директор ДНЗ №8 “Барвінок” Ірина Іванівна Логвіненко.

За словами виховательки Людмили Володимирівна Буцік, діти створили плакати за всіма можливими номінаціями, зокрема 4 роботи були навіть на тему: “Альтернативні джерела енергії”, це і вітряки, й сонячні батареї. “Такі завдання розвивають у дітях інтерес до майбутнього нашої країни й виховують бережливе ставлення до природних ресурсів. Були створені й плакати практичного значення – “Збережи електроенергію вдома”. Так, малюючи плакат, діти краще засвоїли правила поведінки з електроприладами. Тож ми, вихователі, вдячні малятам і батькам за спільну працю”, - зазначила Людмила Володимирівна. На багатьох плакатах діти написали віршики, які склали разом з батьками й вихователькою.

Хоч цього разу юні куп’янчани не стали переможцями, проте отримали почесні грамоти, сувенірну продукцію та пізнавальні матеріали. За словами начальника безбалансового структурного підрозділу Куп’янський РЕМ АК “Харківобленерго” Бориса Миколайовича Максютенка, конкурс – щорічний, тож незабаром юні куп’янчани зможуть подавати свої роботи на цьогорічний конкурс. Про умови й терміни проведення буде повідомлено пізніше.

5 Вересень, 2019