Уроки електробезпеки

 

АК «Харківобленерго» проводить всебічну профілактичну роботу з попередження дитячого електротравматизму. Компанієюрозробляються численні зразки відео- та поліграфічної продукції, присвячені питанням дотримання правил охорони праці: анімаційні ролики, тематичні телепрограми, інформаційні листи, плакати, календарі, розклади уроків, пізнавальні книжки та багато іншого.

Крім того, компанія продовжує загальноосвітній проект для дітей «Світ безпечної енергетики», мета якого – навчити школярів дотримуватись правил поведінки, що не допускають електротравматизму в повсякденному житті.

Основною складовою проекту є проведення інтерактивних уроків з профілактики дитячого електротравматизму в навчальних закладах міста Харкова та Харківської області.

Фахівці компанії, враховуючи дитячу психологію, розробили сценарій проведення інтерактивних уроків з електробезпеки «Давай потоваришуємо з електрикою» серед школярів 1-4 класів. Тематичні уроки проводяться вже протягом багатьох років та отримали високу оцінку від працівників навчальних закладів та спеціалістів енергетичної галузі, адже їх проведення допомагає школярам вивчати основні правила електробезпеки у цікавій ігровій формі.

Багаторічний досвід свідчить, що уроки з електробезпеки є дуже важливими у роботі в цьому напрямку. Результатом проведення подібних заходів є зниження кількості випадків дитячого травматизму, пов’язаного з порушеннями правил експлуатації електроприладів та поведінки поблизу енергооб’єктів.

Листи-подяки, які надходять на адресу компанії від дирекції шкіл, свідчать про зацікавленість дітей та необхідність і надалі брати участь у виховному процесі з безпеки життєдіяльності підростаючого покоління.