"Харківобленерго" вітає українців із Днем української державності!

28.07.2022

У ці буремні часи всім нам важливо згадати: Україна має давню, понадтисячолітню історію. "Точка відліку" української державності ― це не розпад Радянського Союзу, а часи заснування Києва ― столиці Київської Русі й сучасної України. 

Нове свято ми відзначаємо сьогодні, 28 липня, у день хрещення стародавньої держави. Ця дата - ще один привід нагадати всьому світу, що Україна - це країна, яка сформувалася сотні років тому. 

З давніх-давен ми маємо свою територію, свою мову, традиції, прапор, гімн та герб. І цього в нас ніхто ніколи не забере. Та найголовніше, що в нас є, - це ми, Український народ, який міцно стоїть на захисті своєї держави та ніколи не здасться! 

Сьогодні українці єдині як ніколи. Від сходу до заходу, в багатьох країнах, у всьому світі. Кожен з нас на своєму місці робить все для нашої спільної мети - найшвидшої перемоги. Перемоги над жорстоким ворогом, який хоче вкрасти нашу історію та знищити наш народ. Та йому це не вдасться, тому що всі ми добре знаємо: козацькому роду нема переводу!

Зі святом, дорогі українці, з Днем народження нашої державності! 

Слава Україні!