Аеропорт, метрополітен та наземний електротранспорт отримали надійне енергопостачання

10.09.2020

Протягом трьох ночей перекривався рух транспорту по проспекту Гагаріна в районі вулиці Зернова для виконання робіт з реконструкції ділянки двоколової повітряної лінії 110 кВ “Залютине — Основа — Харківська” та “Залютине — Каштанова”.

Енергетична артерія була побудована понад 60 років тому та на поточний час вичерпала свій експлуатаційний ресурс. В рамках інвестиційної програми встановлено 5 нових опор та замінено провід більшого перетину. Оновлена ділянка у подальшому забезпечить більш якісне живлення підстанцій “Каштанова” та “Основа”, а також підвищить надійність енергозабезпечення між системоутворюючими підстанціями НЕК “Укренерго” 330 кВ “Залютине” та “Харківська”.

Завдяки виконаній реконструкції енергетики забезпечили стале електропостачання та в разі необхідності надійне резервування аеропорту, метрополітену, наземного електротранспорту, промислових об'єктів та інфраструктури міста.

Також не менш важливим результатом є гарантована безпека для учасників дорожнього руху по проспекту Гагаріна. Відтепер сучасна ділянка високовольтної лінії витримає випробування навіть складними погодними умовами.