АМКУ скасував дозвіл на придбання акцій АТ “Харківобленерго”

22.07.2021

Антимонопольний комітет України скасував рішення від 28 січня 2021 року № 51-р про надання дозволу компанії “Smart-Holding (Cyprus) LTD” (м. Лімасол, Кіпр) на придбання акцій АТ “Харківобленерго”, що забезпечує перевищення 25 % голосів у вищому органі управління товариства.

У ході провадження з перегляду власного рішення АМКУ встановлено, що антимонопольний орган був уведений в оману. А саме, вся інформація в заяві, за результатами розгляду якої прийняте рішення від 28 січня 2021 року № 51-р, виявилася недостовірною. За повідомленням АМКУ, додані до заяви документи підписані лише уповноваженим представником компанії “Lovitia Investments Ltd” (нова назва компанії “Smart-Holding (Cyprus) LTD”). При цьому, в доданих матеріалах відсутні письмові документи, що підтверджують призначення та уповноваження представника компанії “Lovitia Investments Ltd” на представництво інтересів АТ “Харківобленерго” та подання ним інформації, передбаченої вимогами Положення про концентрацію, стосовно АТ “Харківобленерго”.

Таким чином, встановлення факту прийняття АМКУ рішення від 28 січня 2021 року № 51-р на підставі недоброчесних дій стало підставою для його скасування.