Чемпіонка з "Харківобленерго" отримала тренерську перемогу на чемпіонаті Європи з пара-армрестлінгу

04.11.2021

Інженер першої категорії Служби балансів та нормування АТ "Харківобленерго", майстер спорту України, багаторазова чемпіонка з армрестлінгу Олена Трегубова отримала чергову тренерську перемогу. Сергій Ясинський – вихованець Олени та її тренера Олександра Петренка – став чемпіоном Європи з пара-армрестлінгу в своєму класі. 

Як розповіла Олена Трегубова, у процесі підготовки спортсмена вона виступила у якості помічника заслуженого тренера України Олександра Петренка. Спробувати себе у новій ролі він запропонував їй цього року. Спроба вийшла вдалою. Разом вони привели Сергія Ясинського до перемоги на чемпіонаті України, який відбувся в квітні у Полтаві. Після успішного старту на національному рівні розпочалася підготовка до чемпіонату Європи.

7ab2946173f15b8a60509694fd27e352.jpg

"Підготовка до змагань була насиченою: тренування проходили тричі на тиждень. Це був непростий період, адже тренерську роботу треба було поєднувати з основною. Окрім того, я є діючою спортсменкою, а також навчаюся – отримую ще одну вищу освіту за спеціальністю тренер-викладач. Треба все встигати", – зазначила спортсменка.

Чемпіонат Європи з армрестлінгу серед людей з інвалідністю проходив у Вільнюсі (Литва) 26-29 жовтня. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 15 країн світу. Збірна України виборола 80 медалей та стала першою в загальнокомандному заліку, здобувши 38 золотих, 28 срібних та 14 бронзових медалей.

bb02126c2293b932f978a71cdd3d6980.jpg

Це були  перші міжнародні змагання для харків'янина Сергія Ясинського. Вже наприкінці листопада він візьме участь у наступних – чемпіонаті світу з пара-армрестлінгу в Бухаресті (Румунія).

Нагадаємо, Олена Трегубова займається армспортом із 2008 року. Ще студенткою вона  увійшла до збірної Харківського політехнічного інституту і багато разів ставала переможицею та призеркою чемпіонатів України серед вищих учбових закладів та в особистій першості. Неодноразово брала участь у міжнародних змаганнях, зокрема є срібною призеркою чемпіонату Європи на лівій та бронзовою – на правій руці.

В АТ "Харківобленерго" спортсменка працює з 2013 року. Розпочала свою трудову діяльність з посади чергового електромонтера в Центральній службі підстанцій. Зараз є інженером першої категорії Служби балансів та нормування АТ "Харківобленерго".