Екскурсія школярів “Знайомство з АК “Харківобленерго”

12.02.2018

АК “Харківобленерго” проводить загальноосвітній проект для дітей “Світ безпечної енергетики”. Проект включає в себе проведення екскурсій для школярів “Знайомство з АК “Харківобленерго”. 8 лютого працівники підприємства запросили до себе у гості на екскурсію школярів ЗОШ № 94.

Учні 9-А класу відвідали адміністративну будівлю АК “Харківобленерго” на вул. Плеханівській, 149.

Школярі ближче познайомилися з роботою енергетиків. У структурних підрозділах компанії діти отримали уявлення про роботу персоналу кол-центру та центральної диспетчерської служби. У студії для селекторних нарад дітям демонструвалися відеоматеріали про діяльність підприємства та необхідність дотримання правил безпечної поведінки поблизу електроустаткування. Хлопці та дівчата поспілкувалися з начальником кол-центру Монаховою Л.С., заступником начальника ЦДС Коротичем А.В. та директором з охорони праці Панасенком С.М.

Кульмінацією заходу стала зустріч з в.о. голови правління Яворським В.Г., під час якої діти спілкувалися та ставили безліч різноманітних запитань.

Володимир Георгійович особисто привітав трьох учнів школи, які брали участь у конкурсі плакатів, який проводила компанія, та нагородив дипломами та сувенірною продукцією. По закінченню заходу школярі поділилися своїми враженнями від екскурсії, висловили свої пропозиції та ідеї щодо її організації в анкеті та інтерв'ю прес-службі компанії. Солодкий стіл та поліграфія кожному учню стали приємним сюрпризом. Після проведеного заходу багато дітей замислилося над вибором майбутньої професії: а чи не стати енергетиком?