Енергетики ліквідували наслідки негоди у Харківському, Дергачівському та Шевченківському районах

09.02.2021

Часткові знеструмлення відбулися сьогодні, 9 лютого, в деяких населених пунктах Харківської області, зокрема у Харківському, Дергачівському та Шевченківському районах. Як повідомив заступник технічного директора по розподільчим електричним мережам АТ “Харківобленерго” Олександр Кишинський, чергові бригади ліквідували аварійні ситуації та відновили електропостачання на всіх об'єктах протягом декількох годин.

“О четвертій ранку у Харківській області за несприятливих погодних умов: сильному поривчастому вітрі, налипанні мокрого снігу та ожеледі спостерігалися знеструмлення населених пунктів у Дергачівському, Шевченківському районі і Пісочині. До 10.00 аварійними бригадами, які постійно знаходяться на чергуванні, усі пошкодження були ліквідовані, а всі об'єкти соціально-побутової сфери заживлені”, – зазначив Олександр Кишинський.

За його словами, у зв'язку з тим, що ускладнення погодних умов продовжується, “Харківобленерго” організувало чергування додаткових 25-ти аварійних бригад, які повністю забезпечені транспортом, технікою та матеріальними ресурсами.

“Спеціалісти обленерго готові до ліквідації усіх пошкоджень, які можуть виникнути. Під особливою увагою – об'єкти соціального, культурного та побутового призначення, оздоровчі заклади, зокрема лікарні, в яких знаходяться хворі на COVID-19”, – повідомив заступник технічного директора обленерго.

Енергетики також нагадують про необхідність дотримуватися заходів електробезпеки під час несприятливих погодних умов.

“У разі виявлення обірваних проводів або пошкоджених опор у жодному разі не намагайтеся усунути пошкодження самотужки. Не наближайтеся до об’єктів електричних мереж – це небезпечно для життя! Натомість, негайно повідомляйте про небезпеку до АТ "Харківобленерго" за цілодобовими номерами кол-центру (057) 34-24-413, (050) 05-40-413, (067) 23-40-413, (063) 05-40-413, який у ці дні працює у посиленому режимі. Про відсутність електропостачання за вашою адресою ви також можете повідомити через мобільні сервіси "Харківобленерго": Viber- та Telegram-боти, мобільний додаток "Харенерго", – зазначили в обленерго.