Енергетики провели урок з електробезпеки для учнів харківської школи

26.11.2021

Фахівці АТ “Харківобленерго” відвідали Харківську загальноосвітню школу №153 в рамках проведення у навчальному закладі “Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності”. Для учнів 3х-4х класів було проведено інтерактивний урок “Давай потоваришуємо з електрикою”.

Що таке електричний струм, чому він і корисний, і небезпечний, яких правил треба дотримуватися вдома під час користування електроприладами, – у ролі вчителів для малечі виступили енергетики. Вони підготували для дітлахів надзвичайно цікаву програму: тематичні конкурси, тести, вікторини та загадки.

Не обійшлося і без практичних порад щодо електробезпеки. Наприклад, дітей навчили правильно поводитися в екстремальній ситуації, виходити із зони крокової напруги, відпрацювали навички порятунку життя та надання першої долікарської допомоги, на манекені учні навчалися робити серцево-легеневу реанімацію.

61eee00cd2ca49615e7fdaa00d200a84.jpg

“Харківобленерго” багато років проводить тематичні заняття з електробезпеки для дітей. Цього разу нас запросило керівництво навчального закладу за порадою колег з інших шкіл, де ми уже проводили подібні уроки. Ми з радістю відгукнулися на запрошення, адже профілактика дитячого електротравматизму – один з пріоритетів у нашій роботі”, – зазначила провідний інженер УІПРС АТ “Харківобленерго” та автор уроків Алла Холодова.

22f61af457964dbf79f3fe519f52dde9.jpg

Директор загальноосвітньої школи №153 Лариса Жолновач у свою чергу звернула увагу на ефективність та доступність форми, в якій проводять уроки енергетики. Завдяки креативній подачі – конкурсам, вікторинам, наочним матеріалам – дітям легше сприймати інформацію, а лекторам простіше утримувати їхню увагу протягом уроку.

“Завдяки організації подібних заходів ми не тільки підвищуємо інтерес дітей до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки, але й допомагаємо збагачувати та накопичувати позитивний досвід з безпечного поводження на вулиці та у побуті”, – зауважила Лариса Жолновач.

4cdfead9ece73bdf2f02a77c0f83baf1.jpg

Після завершення уроку учасники обмінялися враженнями, а діти отримали подарунки від АТ “Харківобленерго”: кожному учню було вручено цікаву поліграфію – розклади уроків, різноманітні журнали, плакати, брошури, листівки та пам’ятки з електробезпеки.

4be706d911c244d3464c6fddafb25430.jpg