“Харківобленерго” оголошує конкурс для школярів

13.09.2021

АТ “Харківобленерго” спільно з профкомом товариства запрошує всіх дітей віком від 6 до 16 років взяти участь у конкурсі “Ялинкова прикраса своїми руками для енергетиків”.

Як розповіли в оргкомітеті, мета конкурсу – ближче познайомити школярів з роботою енергопідприємства та зацікавити їх професією енергетика.

“Ми хочемо викликати у дітей інтерес до нашої діяльності, щоб їм захотілося дізнатися та детальніше ознайомитися не тільки з професією, а і з тим, які є види альтернативних джерел енергії, як електроенергія впливає на екологію і т.д. Щоб зробити конкурс цікавішим, ми пропонуємо оформити свої ідеї у вигляді ялинкової прикраси, виготовленої з будь-яких підручних матеріалів”, – зазначили в оргкомітеті.

Роботи будуть прийматися з 1 жовтня до 22 листопада 2021 року включно. Переможці отримають цінні подарунки.

Для створення ялинкової іграшки можна обрати одну з п'яти номінацій:

  • "Електроприлад майбутнього";
  • "Цікава електрика";
  • "Енергетик у моїй уяві";
  • "Екологія та енергетика";
  • "Новий енергорік".

Переможців у трьох вікових групах визначать до 10 грудня 2021 року. Оцінювати роботи будуть члени журі. Переможець онлайн-голосування буде визначений на сайті з 26 листопада до 6 грудня 2021 року.

Детільніше про умови конкурсу, вимоги до робіт та про те, як правильно оформити заявку на участь та передати роботи до товариства, читайте на сайті товариства у розділі “Електробезпека” – “Конкурси і творчість”.