Інтерактивний урок з електробезпеки від АК “Харківобленерго”

02.03.2018

15 лютого працівники АК “Харківобленерго” завітали до Харківської ЗОШ № 94 з уроком електробезпеки для учнів 3- 4 класів. Захід відбувався в актовій залі. Протягом уроку панувала атмосфера взаєморозуміння, відчувалася зацікавленість дітей.

Нагадати школярам про небезпеку і заходи обережності — завдання непросте. Ну як змусиш дітвору, яка мріє ганяти по вулицях, вислуховувати корисні поради?! Енергетики творчо підійшли до цього питання і перетворили урок електробезпеки в захоплюючу гру. Заняття з електробезпеки стало низкою загадок, ігор, вікторин та тестів, у ході яких кожній дитині була дана можливість себе проявити. Усі конкурсні завдання супроводжувалися показом на великому екрані тематичних відеоматеріалів.

Живий інтерес у школярів викликали практичні заняття з надання першої долікарської допомоги потерпілому від удару електрострумом. Роль “постраждалого” грав спеціальний манекен. При всій, здавалося б, простоті вправи, виконання штучного дихання вимагало від учнів неабияких навичок і сили.

Учні приміряли спецодяг та засоби індивідуального захисту електромонтерів — каску, боти, страхувальний пояс, діелектричні рукавички. Фахівці компанії нагадали, що у разі виявлення обірваного електричного дроту слід не наближатися до нього ближче, ніж на 8 метрів.

Наприкінці кожен із дітей мав змогу перевірити рівень отриманих знань за допомогою тесту. Запитання з картинками до них демонструвалися на слайдах та зачитувалися уголос. Гуртом та наперебій хлопці та дівчата обирали правильний варіант відповіді. За результатами тесту всі діти впоралися із завданням на “відмінно”.

“Я зрозумів, що професія енергетика дуже небезпечна”, - ділиться своїми враженнями Данило.

“Наш заклад освіти знаходиться поруч з будівлями АК “Харківобленерго”. Тому різні формати зустрічей енергетиків: екскурсії та уроки електробезпеки для школярів дуже актуальні та доречні”, - дякує Надія Федорціва, директор ХЗОШ № 94.

Звичайно, дітлахи отримали подарунки, які будуть нагадувати їм про основні правила електробезпеки: розклади уроків, різноманітні журнали, плакати, брошури, листівки, календарики та пам’ятки з електробезпеки.

На згадку про зустріч енергетики та школярі зробили безпечне селфі.

По закінченню присутні дружньо подякували організаторам заходу та з притаманною дітям гостинністю запросили енергетиків завітати знову.