Літня школа безпеки

10.07.2019

9 липня на території дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Факел” спеціалісти АТ “Харківобленерго” взяли участь у проведенні “Літньої школи безпеки” у межах широкомасштабної соціально-просвітницької акції “Зробимо життя безпечним”. Акція була організована співробітниками Харківської обласної бібліотеки для дітей під патронатом Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації.

Енергетики, рятувальники, шкільні офіцери поліції та волонтери Червоного Хреста провели цей захід в ігровому форматі, у вигляді пригодницької гри-квесту.

На сьогодні квести дуже популярні, а їх використання – це чудова можливість розповісти про електробезпеку, правила безпечного руху і наочно показати всі правила безпечного поводження в надзвичайних ситуаціях.

Близько 150 учасників гри розділилися на п'ять команд, обрали собі капітанів та придумали свої девізи. У таборі були організовані станції з іграми-естафетами, конкурсами, тестами, вікторинами. Діти вибирали собі маршрут та виконували завдання на відповідних станціях: малювали кольоровою крейдою на асфальті на тему безпеки, відгадували знаки, які попереджають про небезпеку, надавали першу долікарську допомогу постраждалому, вивчали правила поведінки з незнайомцями та незнайомими предметами.

Після проходження кожної станції за виконані завдання на карточці-маршруті кожної команди з’являлись наліпки-смайлики. А наприкінці діти разом з дорослими, представниками всіх служб, станцювали веселий та динамічний танець «Фіксики. Помагатор», показавши цілковиту згуртованість усіх команд.

У квесті брали участь діти різного віку, які у нас відпочивали, і було дуже приємно, що розповідь про правила безпечного поводження на вулиці та вдома була проведена на сучасному рівні і однаково гарно сприймалася усіма учасниками. Зміна в таборі закінчиться швидко, а таке “свято” надовго запам’ятається дітям”, - ділиться своїми враженнями директор закладу “Факел” Євгенія Бруснікіна.

“Навчання безпечному поводженню з електрикою може бути дуже цікавим та захоплюючим. Дякуємо всім за участь та проведення практично-інформаційного заходу. Такі квести необхідні дітям, і ми сподіваємося на подальшу співпрацю”, - зазначила завідуюча сектором розвитку бібліотеки та зв'язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей Наталія Саліна.

За рішучість, правильне виконання завдань, пов'язаних з безпекою життєдіяльності, усі діти – учасники квесту отримали від АТ “Харківобленерго” дипломи та яскраву поліграфію – журнали й буклети на тему електробезпеки.