На Данилівці триває реконструкція

03.04.2019

У м. Харкові на Данилівці співробітники АТ “Харківобленерго” проводять реконструкцію електричних мереж. У цьому районі в останні кілька років інтенсивно розвивається котеджна забудова, і, як наслідок, зростає потреба в додаткових енергетичних потужностях. Для підключення нових абонентів енергетики реалізують технічні заходи по збільшенню пропускної здатності електричних мереж. Для забезпечення якісного електропостачання мешканців вул. Генерала Удовиченка по діючій повітряній лінії електропередачі провели додаткову другу гілку самонесучого ізольованого проводу. Таке технічне рішення дозволило подавати споживачам напругу, яка відповідає всім нормам. Використання сучасних технологій гарантує безаварійну експлуатацію мереж під час складних погодних умов.

Якісне енергопостачання отримали також мешканці вулиць Куліша і Курбаса. Завдяки проведеному перерозподілу навантажень від двох підстанцій, а також прокладання повітряної лінії довжиною близько одного кілометру з установкою 30 опор була вирішена проблема низької напруги. Це питання особливо хвилювало абонентів, так як в більшості будинків по цих вулицях встановлено електричне опалення.

Проведена реконструкція мереж дозволить і надалі підключати нових абонентів і підвищувати навантаження на енергетичне обладнання.