На ХТЗ невідомий пошкодив автомобіль енергетиків під час обрізки дерев

21.05.2021

Під час розчистки траси повітряної лінії в Індустріальному районі Харкова невідомий чоловік скоїв напад на автовишку, яка належить АТ "Харківобленерго". 

За словами електромонтерів Східного району електричних мереж, які 19 травня здійснювали обрізку дерев на вул. Луї Пастера, невідомий чоловік вийшов з машини з боку пасажирського сидіння, тримаючи у руках предмет, схожий на бейсбольну биту, і почав наносити удари по службовому автомобілю. Після цього він повернувся до машини і поїхав з місця події. 

У результаті нападу було пошкоджено праву фару, дзеркала та скло дверей з правого боку автомобіля, а також капот та праве крило. Працівники товариства тілесних ушкоджень не отримали.

Про інцидент було повідомлено правоохоронцям. Обставини події з'ясовуються.

В обленерго нагадують, що розчищення трас повітряних ліній – це питання безпеки та обов'язок енергетиків.

"Дерева і чагарники, які ростуть у безпосередній близькості до проводів, можуть стати причиною пожежі внаслідок короткого замикання або технологічних порушень через падіння на проводи та опори. Все це може призвести до знеструмлення споживачів. Тому розчищення трас повітряних ліній – це важлива профілактична робота, яка суттєво підвищує надійність електропостачання, а також зменшує кількість аварійних відключень та порушень в роботі електромережі", – зазначили у товаристві.

АТ “Харківобленерго” звертається до харків'ян та мешканців області з проханням не перешкоджати діям енергетиків, які направлені на забезпечення надійного та якісного електропостачання.