На шляху розвитку підприємства

03.05.2019

АТ “Харківобленерго” з випередженням графіку реалізує інвестиційну програму 2019 року, обсяг якої складає 271 млн. грн.

У І кварталі поточного року на виконання плану розвитку підприємства передбачалося направити понад 54 млн. грн., а фактично профінансовано близько 70 млн. грн. При цьому, кошти були спрямовані на технічну модернізацію та будівництво електричних мереж, придбання автотранспорту та електролічильників. Також в рамках інвестпрограми енергетики встановили IP-сервер та мережеве обладнання, яке забезпечує зв'язок, передачу даних та телемеханіку підстанцій “Олексіївська”, “Перемога”, “Іванівка” та Північного районного відділення. За цією технологією раніше була проведена модернізація на підстанціях “Серп і Молот” та “Мерефа”.

Слід зазначити, що енергетики вийшли на стовідсотковий рівень виконання ремонтної кампанії. З початку року здійснена заміна понад 200 опор та 41 км проводу повітряних ліній електропередачі, відремонтовано 75 силових трансформаторів.

Завдяки вжитим технічним заходам у 1 кварталі 2019 року вдалося суттєво знизити кількість аварійних відключень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року: у високовольтних мережах на 18 %, у розподільчих — на 40 %. Як наслідок, на третину зменшилася кількість звернень споживачів щодо якості та надійності електропостачання.