Нагородження учасників конкурсу плакатів продовжується

11.04.2018

Вітання учасників конкурсу плакатів “Енергетика для кожного” в освітньому закладі Москоського району м. Харкова перетворилося на справжнє свято.

Працівники Салтівського РЕМ АК “Харківобленрго” відвідали КЗ “Харківська СШ I ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області”, щоб нагородити 15 учнів, які брали участь у конкурсі. Школярі були нагороджені почесними дипломами та яскравою поліграфією.

Начальник Салтівського РЕМ Посипайко А.В. подякував дітям за їх творчість та зацікавленість темою енергетики. Слова вдячності за активну участь в організації інтелектуальної та творчої діяльності молоді при проведенні конкурсу були сказані директору школи Карпенко О.Г.

Під час проведення заходу панувала урочиста атмосфера. Діти разом з педагогами підготували святкову програму для гостей, які завітали на церемонію нагородження, а це і батьки, і вчителі, і учні різних класів. Вразив своїм виступом шкільний хор з вокально-танцювальною композицією “Місто мрії”. Учениця 3-А класу читала пізнавальний вірш про енергозбереження. Усі присутні переглянули мультфільм про безпечне поводження з електричним струмом “Фіксики. Коротке замикання”.

Директор школи Карпенко О.Г. подякувала працівникам АК “Харківобл-енерго” за проведення щорічних конкурсів з електробезпеки, нагородження учасників творчих змагань та висловила надію щодо майбутніх перемог школярів.