Під Харковом знову напали на бригаду енергетиків

29.11.2021

Під час виконання службових обов'язків на співробітників Дергачівського району електричних мереж (РЕМ) було скоєно напад. Інцидент стався в смт Слатине сьогодні, 29 листопада, близько 11.00

Працівники АТ “Харківобленерго” прибули на вул. Чапаєва для виконання своїх службових обов'язків: відключення електроустановки споживача через самовільне підключення. Побачивши їх, з домоволодіння вийшов чоловік. Він вдарив працівника обленерго в обличчя, а також лопатою намагався розтрощити службовий автомобіль, пошкодивши лобове скло.

Раніше енергетики вже виїжджали на відключення за цією адресою (заборгованість перед ПрАТ "Харківенергозбут" складає понад 5 тис. грн.), але після цього споживач самовільно підключався до електромережі.

На місце події було викликано поліцію.

VFL.RU - ваш фотохостинг
VFL.RU - ваш фотохостинг

АТ “Харківобленерго” звертається до харків'ян та мешканців області з проханням не перешкоджати діям енергетиків, які направлені на забезпечення надійного та якісного електропостачання.

Нагадаємо, 10 листопада у с.Рокитне було скоєно напад із застосуванням зброї на співробітників Нововодолазького району електричних мереж (РЕМ. Коли енергетики виходили з машини, споживач почав стріляти у їхній бік зі зброї, схожої на пневматичну. Куля влучила одному з працівників в руку, коли той намагався прикрити обличчя.