Подяка за участь у показовому “Дні цивільного захисту”

08.04.2019

На адресу АТ “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки від директора Харківської ЗОШ № 70 Індустріального району Л.М. Сікан.

“Адміністрація Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 70 Харківської міської ради Харківської області висловлює щиру подяку Вашим співробітникам за проведення інтерактивного уроку з профілактики дитячого електротравматизму “Давай потоваришуємо з електрикою” для учнів1-4-х класів під час проведення показового “Дня цивільного захисту, об'єктового та протипожежного тренування”.

Під час уроку учням розповіли, що електроенергія не тільки надає людині безцінну послугу у сучасному світі, а також становить небезпеку для життя, якщо з нею неправильно і розважливо поводитись, на конкретних прикладах довели, що школярам необхідно уявляти небезпеку дії електроструму, твердо знати і виконувати в школі, вдома та на вулиці основні правила електробезпеки.

Проведення саме таких заходів для учнів сприяє засвоєнню знань та правил, яких необхідно дотримуватись в житті, аби не піддатися небезпеці ураження електричним струмом.

Багато корисної інформації, яку отримали діти, допоможе їм зберегти своє життя та здоров'я.

Окрема подяка за поліграфічну продукцію, присвячену питанням дотримання правил електробезпеки.”