СЕМІНАР ІНСПЕКТОРІВ ГУ ДЕРЖПРАЦІ ДЛЯ ПРАЦІВНИКІВ АТ «ХАРКІВОБЛЕНЕРГО»

10.09.2019

Харківські міські електричні мережі (ХМЕМ) АТ «Харківобленерго» обслуговують електричні мережі міста Харкова, на балансі якого знаходяться понад 2000 трансформаторних підстанцій та 200 розподільчих пунктів. Загальна довжина кабельних мереж міста становить понад 5000 км.

У складі підрозділу працюють шість районних відділень, які здійснюють оперативне управління електромережами районів міста та виконують роботи з ліквідації аварійних відключень, усунення дефектів, виконують інші роботи з технічного обслуговування електрообладнання. Окремі функції покладено на централізовані служби, що виконують роботи в усіх шести районних відділеннях.

В зв’язку з використанням персоналом АТ «Харківобленерго» в своїй повсякденній роботі мегомметри та електровимірювальні прилади керівництво підрозділу приділяє значну увагу навчанню співробітників методам безпечної організації робіт з ним.

З метою подальшого поліпшення стану безпеки праці головні державні інспектори відділу нагляду в машинобудуванні, енергетиці, в АПК та СКС ГУ Держпраці у Харківській області провели зустріч з лінійними працівниками централізованих служб ХМЕМ, під час якої на практичних прикладах розглядалися вимоги розділу 17 Правил безпечної експлуатації електроустановок щодо виконання випробувань та вимірювань електрообладнання.