Передача показів засобу обліку за допомогою TELEGRAM - месенджера

21.08.2019

Будь на зв’язку з АТ “Харківобленерго” у Telegram каналі!

 

Відтепер Ви маєте змогу передавати покази засобів обліку через Telegram-бот не виходячи з дому.

Щоб передати покази електролічильника за допомогою месенджера Telegram необхідно мати підключений до мережі Internet пристрій з встановленим додатком Telegram та знати дванадцятизначний номер Єдиного Рахунку (ЄР), який зазначено у платіжних документах.

Відкрити додаток Telegram, у рядку “Пошук” набрати латинськими символами @Kooz2bot (без пробілів) та обрати бот. Після вибору боту відкриється діалог, який слід активувати, натиснувши кнопку “Start”.

Для отримання інформації щодо можливостей боту натисніть кнопку “Довідка”.

Для Вашої зручності бот запропонує надати карту контакту. Він буде запам'ятовувати введені вами номери рахунків, щоб Вам не доводилось їх вводити знову. Для надання карти контактів натисніть кнопку “Надати контакти”.

Для передачі показів лічильника слід натиснути кнопку “Передача показів” і далі керуватися підказками боту.

Для початку введіть номер Єдиного Рахунку (ЄР) починаючи з символу “/”, пробіл send та відправити.

Наприклад, “/270001234567 send”, також через пробіл можна вказувати значення лічильника “/270001234567 send 12345”. Бот продублює надані Вами показники та запитає, чи бажаєте Ви їх відправити. Для відправлення показів натисніть кнопку “Підтверджую”, для відміни — кнопку “Відмовляюсь”.

 

Кількість сеансів передачі показів не обмежена, тому Ви можете допомогти з передачею показів тим, хто цього потребує.

Покази засобу обліку, надані у Telegram, враховуються датою їх надсилання
Також, у чат-боті Ви маєте можливість переглянути планові відключення за номером Єдиного Рахунку (ЄР). Для цього натисніть кнопку “Відключення за ЄР”, далі керуйтесь підказками боту. Для отримання вищевказаної інформації введіть номер Єдиного Рахунку (ЄР) починаючи з символу “/”, пробіл off та натисніть відправити. Наприклад, “/270001234567 off”. Бот повідомить Вам про наявність або відсутність запланованих відключень.

Приєднуйтесь та користуйтесь!