У жовтні – одразу два переможці соціальної акції “Передати покази – це просто!”

12.11.2020

Два школярі з Харкова стали переможцями конкурсу відеоробіт “Передати покази – це просто” за підсумками жовтня. Діти отримали подяки від АТ “Харківобленерго” та заоохочувальні призи.

Перший переможець – 11-річний Ілля Черняков – записав навчальне відео про те, як завантажити мобільний додаток “Харенерго” і передати покази за допомогою нього. 

“Я дізнався про конкурс випадково. Зрадів, що це конкурс саме відеоробіт, адже дуже люблю знімати ролики на різні теми. У нашій родині немає проблем із передачею показів, мама використовує для цього додаток “Харенерго”, який встановлено на її планшеті. Тому я вирішив записати навчальне відео саме про цей спосіб передачі показань”, – зазначив шестикласник.

Другий переможець – 15-річний Кирило Демиденко. Він записав відео, у якому виступив у ролі блогера. Хлопець обрав для демонстрації спосіб передачі показів через банер на сайті “Харківобленерго”.

Обидва школярі отримали подяки від товариства та подарунки: тематичну поліграфію та Bluetooth-гарнітури.

Соціальна акція “Передати покази – це просто!” триває. Створіть невеликий ролик та розмістіть його у соціальній мережі з хештегом #передати_показ_це_просто. Також надішліть відеоматеріал до товариства на електронну адресу: ikc01@.obl.kh.energy.gov.ua (обов'язково з поміткою “Соціальна акція “Передати покази – це просто!”). Зазначте П.І.Б. автора, кількість років, місце проживання та вкажіть контактний телефон.

Усі відеоролики будуть розміщені на сайті товариства на сторінці “Медіа-центр” у розділі “Відеогалерея”. 

Нагадуємо про можливість передавати покази лічильника дистанційно, у зручний для вас спосіб, а саме: за допомогою sms-повідомлення, мобільного додатка "Харенерго", сервісів "Особистий кабінет" або "Банер-посилання" на сайті товариства, послуг чат-ботів Telegram та Viber, а також через "голосове повідомлення" або дзвінок до кол-центру. 

Детальна інформація з інструкціями про передачу показів опублікована на Головній сторінці офіційного сайту товариства за посиланням: https://www.oblenergo.kharkov.ua/pokaz.