Уроки від енергетиків: навчаємось граючи

28.07.2020

АТ “Харківобленерго” розпочинає соціальний проєкт для дітей “Віртуальна школа електробезпеки”. В рамках заходу планується проведення он-лайн конкурсів, демонстрація тематичних відеоуроків та дистанційних занять. В інтерактивній школі підлітки познайомляться з основними правилами обережного поводження з побутовими електроприладами та безпечного находження поблизу енергетичного обладнання.

За словами енергетиків, під час літніх канікул діти багато часу проводять на вулиці та вдома без батьківського нагляду. Тому вкрай важливо, щоб школярі усвідомили небезпеку ураження електричним струмом.

Впроваджений в країні карантин змусив фахівців АТ “Харківобленерго” шукати сучасні форми спілкування зі своїми юними слухачами. Першим етапом “Віртуальної школи електробезпеки” стане творчий конкурс “Безпечна електрика у моєму житті”, участь в якому зможуть прийняти діти віком від 6 до 16 років. Юним талантам надається гарний шанс проявити свої здібності у чотирьох номінаціях: “Безпечне селфі або життя дорожче за фото”; “Правила безпечного користування електрикою у побуті”; “Правила безпечного поводження поблизу енергооб'єктів на вулиці”; “Енергетика: погляд у майбутнє”. Стартують творчі перегони 1 серпня поточного року, а підсумки планується підвести до Дня енергетика, який святкується 22 грудня. Всі умови конкурсу будуть опубліковані на корпоративному сайті АТ “Харківобленерго” та соціальних мережах.

Крім того, харківські енергетики розробляють он-лайн тест-вікторину “Безпечний КілоВольтик” з питань електробезпеки та енергозбереження. Щотижня учасників-переможців чекають почесні грамоти та тематичні набори поліграфічної продукції.