Вітання учасників конкурсу плакатів “Енергетика для кожного”

26.01.2018

19 грудня в актовій залі АК “Харківобленерго” була проведена урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу. На церемонію нагородження були запрошені 15 переможців разом з батьками, а також особливі гості: комунальні заклади для дітей з особливими потребами.

У конкурсі плакатів є переможці, але немає переможених. За рішенням керівництва компанії всі учасники творчого змагання, у якому б віддаленому районі Харківської області вони не мешкали, отримають почесні грамоти, сувенірну продукцію та пізнавальні матеріали.

З початком нового року працівники компанії почали відвідувати навчальні заклади, учні яких брали участь у конкурсі, щоб подякувати дітям за їх творчість та зацікавленість темою енергетики.

З великим задоволенням представники компанії 25 січня завітали у гості до “Станції юних техніків № 3”, вихованці якої надіслали до АК “Харківобленрго” 12 робіт. Діти та керівники кружків на чолі з керівництвом станції були в захваті від церемонії нагородження дипломами та уроку, який супроводжував проведення цього заходу.

У свою чергу, дирекція “СЮТ № 3” подякувала за організацію та проведення таких тематичних конкурсів. А також висловила свою думку щодо необхідності у такий цікавий спосіб залучати дітей до вивчення правил електробезпеки, ефективного та економічного використання енергоресурсів.

Крім того, на адресу АК “Харківобленерго” надійшов лист зі словами подяки за співпрацю від директора КЗ “СЮТ № 3” Молостової М.М.:

“Адміністрація, педагогічний та учнівський колектив КЗ “Станція юних техніків № 3 Харківської міської ради” висловлюють особисту подяку голові правління та спеціалістам АК “Харківобленерго” за проведення інтерактивного уроку “Давай потоваришуємо з електрикою”, під час якого вихованці закладу отримали міцні знання з правил особистої безпеки при користуванні електроприладами. Дякуємо за змістовно проведений захід!

Дуже вдячні, що АК “Харківобленерго” приділяє увагу та нагороджує не тільки переможців творчого конкурсу плакатів “Енергетика для кожного”, але й учасників, якими і є вихованці нашого закладу” .