Визначено вересневого переможця соціальної акції “Передати покази – це просто!”

12.10.2020

Учень 5-А класу Ізюмської загальноосвітньої школи №6 Назарій Ардашев переміг у конкурсі відеоробіт “Передати покази – це просто” за підсумками вересня.

У своєму відеоролику Назарій продемонстрував, як навчає бабусю передавати покази електролічильника через Viber-бот АТ “Харківобленерго”.

“Моя бабуся дуже відповідально ставиться до передачі показань за електроенергію, і я вирішив показати їй спосіб, який вважаю найпростішим – через Viber-бот. Мені було дуже цікаво працювати над цим відео та ще й отримати перемогу!” – зазначив п'ятикласник.

Начальник Ізюмського районного відділення товариства Віталій Борщ прийшов до школи, де навчається Назарій, та привітав його з перемогою. Він похвалив хлопця за ініціативність та вручив йому подарунки від АТ “Харківобленерго”: подяку за участь, тематичну поліграфію та Bluetooth-гарнітуру.

У товаристві закликають усіх бажаючих також взяти участь у конкурсі:

“Знайдіть натхнення, оберіть зручний для Вас спосіб передачі показів, візьміть камеру і створіть короткий сюжет. Головна мета відеоролика – навчити, допомогти, у доступній формі роз'яснити родичам, близьким, знайомим, літнім людям, як передати показники електролічильника до АТ “Харківобленерго”.

Після створення відео треба розмістити його у соціальній мережі з хештегом #передати_показ_це_просто. Також надішліть відеоматеріал до товариства на електронну адресу: ikc01@.obl.kh.energy.gov.ua (обов'язково з поміткою “Соціальна акція “Передати покази – це просто!”). Зазначте П.І.Б. автора, кількість років, місце проживання та вкажіть контактний телефон.

Усі відеоролики будуть розміщені на сайті товариства на сторінці “Медіа-центр” у розділі “Відеогалерея”.

Нагадуємо, що відеоролик може бути відзнятий будь-якими доступними для учасників засобами (за допомогою професійної або непрофесійної відеокамери, фотоапарату, мобільного телефону тощо). До речі, використання під час зйомки та монтажу спеціальних програм та інструментів вітається.

Спробуйте себе у створенні відеоконтенту на соціальну тематику!

Чекаємо на ваші відеоматеріали та бажаємо перемоги!

Наголошуємо на можливості передавати покази лічильника дистанційно, у зручний для вас спосіб, а саме: за допомогою sms-повідомлення, мобільного додатка «Харенерго», сервісів «Особистий кабінет» або «Банер-посилання» на сайті товариства, послуг чат-ботів Telegram та Viber, а також через «голосове повідомлення» або дзвінок до кол-центру.

Детальна інформація з інструкціями про передачу показів опублікована на Головній сторінці офіційного сайту товариства за посиланням: https://www.oblenergo.kharkov.ua/pokaz