Диспетчери впроваджують сучасні технології

Керування енергетичною системою Харківського регіону відтепер буде здійснюватися за сучасними інформаційними технологіями.

Черговий персонал центральної диспетчерської служби АТ “Харківобленерго” цілодобово управляє високовольтними мережами, які налічують понад 400 підстанцій напругою 110 кВ і 35 кВ, а також близько 7 тис. км повітряних ліній. Від цих мереж живляться потужні промислові підприємства, електротранспорт, водоканал і теплові мережі, житлові мікрорайони.

Впоратися з таким розгалуженим енергетичним господарством допомагають встановлені у диспетчерів новітні автоматизовані робочі місця.

На плечі досвідчених фахівців лягає надмірне психологічне навантаження, бо від професійних дій та прийнятих рішень залежить безперебійне енергоживлення м. Харкова і всієї Харківської області, а під час проведення ремонтної кампанії ще й безпека технічного персоналу. Для створення максимально комфортних умов в центральній диспетчерській службі нещодавно виконали масштабну реконструкцію — відремонтували службові приміщення, встановили систему кондиціонування, придбали зручні меблі. Таким чином, був зроблений ще один крок до відновлення виробничого потенціалу АТ “Харківобленерго”. До речі, в поточному році на розвиток підприємства планується направити понад 270 млн. грн., які, перш за все, підуть на створення безпечних умов експлуатації енергетичного обладнання, забезпечення надійного та якісного електропостачання, а також підвищення рівня обслуговування споживачів.

4 Квітень, 2019