Енергетики провели урок електробезпеки для учнів Харківської спецшколи №12

Як надати першу допомогу людині, яка отримала ураження електричним струмом, що робити, якщо перед тобою лежить оголений провід і куди звертатися у цьому випадку, – для учнів початкових класів Харківської спеціальної школи №12 у ролі вчителів виступили енергетики.

 

АТ “Харківобленерго” багато років приділяє велику увагу профілактиці дитячого електротравматизму. Уроки “Давай потаваришуємо з електрикою” вже давно стали популярними серед дітей харківських шкіл. Особливо школярам подобаються різноманітні квести, конкурси, вікторини та екскурсії на тему електробезпеки.

 

“Ми навчаємо дітей правилам поведінки з електроприладами у побуті, розповідаємо, як себе вести біля енергооб'єктів. Знайомимо з попереджувальними знаками, які вивішуються біля таких споруд, розповідаємо про те, що вони означають”, – говорить провідний інженер УІПРС АТ “Харківобленерго” та автор уроків Алла Холодова.

 

За її словами, такі заняття особливо потрібні дітям напередодні літніх канікул, коли за статистикою трапляється найбільше випадків, пов'язаних з дитячим елетротравматизмом.

 

Як розповів учень школи Андрій Михайлов, йому та однокласникам дуже сподобався урок, адже було не тільки пізнавально, але й цікаво.

 

“Нам розказали багато нового про електрику та електробезпеку. Ми дізналися, як рятувати людину, яку вразило струмом, а також, як поводитися у різних небезпечних ситуаціях”, – зазначив школяр.

 

Ігри, танці та загадки – у такій формі дітям найлегше запам'ятати інформацію, особливо, коли у них є особливі потреби, говорить директор Харківської спеціальної школи №12, де навчаються діти з порушеннями зору, Галина Кукліна.

 

“Форми і методи, які були застосовані, – саме для наших незвичайних дітей. Тому дуже дякуємо товариству “Харківобленерго”, яке несе світло не тільки в домівки, а й у нашу школу”, – зазначила керівниця школи.

 

Після завершення уроку учасники обмінялися враженнями, а також подарунками. Від АТ “Харківобленерго” навчальний заклад отримав кольоровий принтер. Він допоможе вчителям у роздруківці яскравих дидактичних матеріалів, що є вимогою Нової української школи. Окрім того, кожній дитині було вручено цікаву поліграфію: розклади уроків, різноманітні журнали, плакати, брошури, листівки та пам’ятки з електробезпеки.

 

У свою чергу представники АТ “Харківобленерго” отримали від дітей оригінальні саморобки, а від школи – подяку. Педагогічний колектив висловив побажання проводити подібні зустрічі з енергетиками на постійній основі.

17 Червень, 2021