Енергетики влаштували для дітей містечка “Отрадне” справжнє свято

Представники АТ “Харківобленерго” та профспілки товариства на чолі з технічним директором Олексієм Ганусом відвідали Дитяче містечко “Отрадне” Харківського обласного благодійного фонду “Соціальна служба допомоги”. Енергетики тут – бажані гості, і приїжджають уже не вперше. Ця ж зустріч відбулася з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

 

Цікава навчальна та розважальна програма – це вже візитівка обленерго. Дійство було заплановано одразу на декількох ігрових майданчиках. Спочатку діти взяли участь у традиційному інтерактивному уроці з електробезпеки, а потім зійшлися у футбольному двобою з командою енергетиків “Імпульс”. Свято настільки захопило учасників, що декілька годин промайнули, як одна мить.

 

“Ми завжди раді гостям, особливо товариству “Харківобленерго”. У нас – багаторічний досвід співпраці, і ми вдячні за це. Приємно, що діти отримують від енергетиків не тільки подарунки, а й нові знання та практичні навички. Вони готуються до цих зустрічей та чекають на них з радістю”, – зазначив президент Харківського обласного благодійного фонду “Соціальна служба допомоги” Андрій Андрієнко.

 

У свою чергу технічний директор АТ “Харківобленерго” Олексій Ганус підкреслив, що робота з дітьми, зокрема у напрямку електробезпеки та профілактики дитячого травматизму, – одна із пріоритетних у діяльності товариства:

 

“Харківобленерго” позиціонує себе як відповідальне підприємство, гарант якісного та безпечного електропостачання, флагман позитивних результатів. Тому ми зобов'язані приділяти максимум уваги профілактичній та навчальній роботі: розповідати дітям про енергетику та про те, наскільки як корисним, так і небезпечним є електричний струм”.

 

За словами Олексія Гануса, дуже важливо, щоб спілкування було не тільки пізнавальним, але й цікавим, тому уроки з електробезпеки проходять в ігровій формі. А щоб зустріч з енергетиками запам'яталася ще більше, до містечка приїхали спортсмени – гравці футбольної команди обленерго “Імпульс”. І це був справжній подарунок для всіх, адже матч вразив і вболівальників, і самих футболістів: вони не очікували такого рівня гри від дітей.

 

“Наша команда вперше бере участь у подібних заходах, але ідея провести відкритий урок з футзалу у нас була вже давно. Нам нарешті вдалося втілити її у життя, і, здається, всі залишилися задоволені. Видно, що діти дуже люблять футбол, ми бачили на обличчях багато посмішок. Емоції – найпозитивніші”, – зазначив інженер АТ “Харківобленерго”, капітан футбольної команди “Імпульс” Дмитро Бутович.

 

Один із хлопців, які брали участь у матчі, гравець команди “Отрадне” Валерій Чічін давно захоплюється футболом. Він вболіває за “Манчестер Сіті” та називає своїм улюбленим футболістом Ліонеля Мессі. Саме під крики вболівальників “Валера, давай!” команді “Отрадне” вдалося забити не один м'яч у ворота енергетиків.

 

“Ми дуже готувалися до цього матчу, тренувалися кожного дня, пасувалися, відпрацьовували удари. Було дуже круто! Мені сподобалися і гра, і футболісти, те, як вони грають, яка в них дружня та злагоджена команда. Хотілося б прийти на їхні матчі та подивитися, як вони грають на повну силу”, – сказав Валерій після матчу.

 

Свисток судді повідомив про фінал поєдинку, і представники обох команд обмінялися новенькими футбольними м'ячами, які перед тим підписали на згадку про зустріч. Та це було ще не все. Енергетики запропонували дітям намалювати на асфальті свої мрії, що вони з радістю і зробили, а потім влаштували церемонію вручення подарунків, в якій взяла участь заступник голови профспілкового комітету АТ “Харківобленерго” Євгенія Ситнікова:

 

“Профспілка обленерго традиційно підтримує такі заходи. Метою цієї акції було привітати малечу, а також підтримати їхніх батьків, сказати їм слова вдячності за ту благородну справу, яку вони роблять. Ми побачили радість, захоплення та зацікавленість в очах і у маленьких, і у дорослих, тому вважаю, що нам вдалося головне – влаштувати справжнє свято в цьому незвичайному містечку”.

 

Підводячи підсумки зустрічі, технічний директор АТ “Харківобленерго” Олексій Ганус дав дітям пораду – пронести через все своє життя любов до оточуючих та до тих, хто потребує допомоги:

 

“Я хотів би побажати, щоб, незважаючи на всі можливі негаразди, ви несли у душі тільки позитив, щоб ви росли мудрими та навчалися протягом всього свого життя. Ну і звичайно, запрошую, приходьте працювати у нашу компанію на зміну тим, хто вже багато відпрацював, і будьте кращими!”.

 

Довідка. Дитяче містечко “Отрадне” – проєкт Харківського обласного благодійного фонду “Соціальна служба допомоги”. Це спеціалізований заклад для проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від 3 до 18 років. При необхідності вихованці можуть проживати в містечку до закінчення терміну навчання у вузах. На території створено п'ять дитячих будинків сімейного типу, які розраховані на 50 вихованців. Відкриття містечка відбулося у 2010 році.

 

17 Червень, 2021