Квест для життя

Для дітей літнього оздоровчого табору «Юність» Балаклійського ліцею спеціалісти АК «Харківобленерго» провели пригодницьку гру-квест «Безпека мого життя. Придбай! Поділись! Примнож!» та нагадали про необхідність дотримуватись правил електробезпеки.

Як зазначила провідний фахівець управління інформаційної політики та роботи зі споживачами Алла Холодова, на сьогодні квести дуже популярні, а їх використання – це чудова можливість розповісти про електробезпеку і наочно показати всі правила безпечного поводження в надзвичайних ситуаціях: «Ми постійно намагаємося йти в ногу з сучасними трендами й використовувати їх у нашій програмі заходів з профілактики електротравматизму. Захоплення квестами стало для нас новим викликом».

Близько 50 учасників гри розділилися на сім команд, обрали собі капітанів та придумали свої девізи. У парку біля районного Будинку культури були організовані станції з іграми-естафетами, конкурсами, тестами, вікторинами. Діти вибирали собі маршрут та виконували завдання на відповідних станціях: розгадували «таємний шифр», малювали кольоровою крейдою на асфальті на тему електробезпеки, відгадували знаки, які попереджають про небезпеку, надавали першу долікарську допомогу постраждалому, рятували домашніх тварин.

Директор ліцею Тетяна Друкальська повідомила, що учні не вперше спілкуються з енергетиками. «Діти часто беруть участь у різноманітних конкурсах, які організовують спеціалісти АК «Харківобленерго», отримують нагороди. А цей захід подає надзвичайно корисну інформацію в ігровому форматі, тож вона надовго запам’ятається дітям», – сказала Т. Друкальська та подякувала працівникам «Харківобленерго» за цінні поради, цікаві ігри, які не лише нагадали основи електробезпеки, а й дали можливість відпрацювати навички рятування життя.

Після проходження кожної станції за виконані завдання на карточці-маршруті кожної команди з’являлись наліпки-смайлики. Усі учасники пригодницького квесту отримали подарунки: дипломи та яскраву поліграфію – журнали й буклети на тему електробезпеки. А наприкінці діти станцювали веселий та динамічний танець «Фіксики. Помагатор», показавши цілковиту згуртованість усіх команд.

5 Вересень, 2019