НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ДИТЯЧОГО КОНКУРСУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ЛИСТІВКИ “HAND MADE” “ЕНЕРГЕТИКА У СУЧАСНОМУ СВІТІ-2018”

У 2018 році адміністрацією та профспілковим комітетом АТ “Харківобленерго” в рамках проекту “Світ безпечної енергетики” з 01 червня по 31 жовтня 2018 року був проведений дитячий конкурс інформаційної листівки “hand made” “Енергетика у сучасному світі”.

Всі юні таланти з 6 до 18 років, які мешкають в м. Харкові та Харківській області мали змогу взяти участь у конкурсі. Була проведена широкомасштабна робота по інформуванню населення щодо конкурсу. Привертали увагу до його проведення як через засоби масової інформації (газети, телебачення, сайт товариства), так і шляхом розміщення яскравих оголошень в найбільш людних місцях. Результати не примусили на себе довго чекати.

До АТ “Харківобленерго” почали надходити творчі роботи. Їх приносили і працівники товариства, і самі учасники, і їх родичі, і, навіть, надсилали поштою. Кожна робота по-своєму була яскравою та цікавою. І вже тоді стало зрозуміло, як нелегко буде оргкомітету визначити переможців.

Всі учасники були зареєстровані, кожна робота отримала свій порядковий номер. Анонімність гарантувала неупередженість суддів стосовно вибору кращих інформаційних листівок.

4 грудня 2018 р. оргкомітетом були підведені підсумки з визначення переможців. Оргкомітету належало визначити переможців в трьох номінаціях: “Пам'ятка з електробезпеки”, “АТ «Харківобленерго” у моєму житті”, “Ефективне та економічне використання енергоресурсів” та в трьох вікових категоріях. На оцінювання було надано 416 листівок! Уявіть, як нелегко було жюрі! Адже за кожною роботою стояв особистий світогляд дитини і потрібно було його сприйняти та зрозуміти не з точки зору дорослого. Після декількох годин жвавого обговорювання та обміну враженнями судді прийняли рішення. Основними критеріями оцінювання стали якість виконання, оригінальність задуму, актуальність та розкриття заданої тематики в рамках номінації, майстерність та рівень художнього виконання конкурсної роботи.

Інформація про підведення підсумків конкурсу відразу була розміщена на сайті товариства.

Нарешті настав час кульмінації конкурсу — проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

І ось 14 грудня об 11.00 годині до приміщення музею АТ “Харківобленерго” (Барабашова, 6) на свято завітали: 15 переможців разом з батьками, а також почесні гості: начальник відділу нормативності і якості освіти Департаменту освіти Харківської міської ради Шепель Валерій Миколайович; методист Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради Дзюба Тетяна Вікторівна; завідуюча відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Комунального закладу “Харківський обласний палац Дитячої та юнацької творчості” Нейкалюк Надія Христофорівна; начальник відділу зв'язків з громадськістю управління патрульної поліції в Харківській області старший лейтенант поліції Кульбачна Марина Михайлівна.

Працівники товариства створили урочисту, але водночас і затишну атмосферу, яка розташовувала до невимушеного довірчого спілкування.

Всіх гостей зустрічали особисто та проводили до актового залу, де на сцені були розташовані стенди з листівками, а на столах розміщені різноманітні матеріали щодо дитячої електробезпеки: інформаційні листки, плакати, календарі, пізнавальні книжки і т. інше. Таким чином, всі присутні в очікуванні початку церемонії могли ознайомитись як з роботами учасників, так і з поліграфічною продукцією.

Коли зібралися всі гості, їх ласкаво запросили до музею компанії. В його приміщенні відразу приємно вразила прикрашена новорічна ялинка та стіл, на якому була смачна випічка, сік та новорічні подарунки з цукерками.

Святкову зустріч розпочав виконуючий обов'язки генерального директора АТ “Харківобленерго” Василь Вікторович Скопенко. Він привітав юних талантів з перемогою та розповів про діяльність “Харківобленерго” у напрямку профілактики електротравматизму серед дітей і дорослих.

Всі присутні переглянули відеоролик про товариство “Уроки електробезпеки”. Переможці презентували свої творчі роботи, розповідали історію створення. Листівка Сурганової Олександри містила привітання до Дня енергетики. Тож, дівчинка декламувала це поздоровлення в авторському виконанні. Щерба Вікторія написала гімн для “Харківобленерго” та виконала його у форматі репа, вийшло дуже стильно.

Від всього переглянутого та почутого почесні гості були в захваті. У своїх виступах вони ділилися враженнями від дитячої творчості та урочистого заходу.

Всі переможці конкурсу були нагороджені дипломами, їм було вручено сувенірну продукцію, новорічні слодощі та цінні подарунки.

Приємно було слухати слова вдячності від дітей та їх батьків за організацію такого конкурсу. По обличчям та інтонації було зрозуміло, що їх слова щирі, від душі.

До речі, надалі планується використовувати роботи учасників конкурсу при виготовленні різноманітних агітаційних матеріалів: книг, журналів, календарів, брошюр. Адже хто краще за самих дітей розповість своїм одноліткам про дотримання правил електробезпеки?

Інформація про проведення конкурсу та організацію церемонії нагородження переможців була висвітлена різноманітними ЗМІ.

19 Грудень, 2018