Нагородження переможців дитячого конкурсу соціальної аФішки 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”

Протягом багатьох років акціонерне товариство “Харківобленерго” приділяє особливу увагу питанню попередження електротравматизму серед дітей та дорослих.

Одним із напрямків роботи стало щорічне проведення дитячих творчих конкурсів.

У 2020 році адміністрацією та профспілковим комітетом АТ “Харківобленерго” в рамках проєкту “Світ безпечної енергетики” з 01 вересня по 16 листопада 2020 року було оголошено новий конкурс “Соціальна аФішка 2020 “Безпечна електрика у моєму житті”.

У конкурсі взяли участь усі юні таланти з 6 до 18 років, які мешкають в м. Харкові та Харківській області.

На конкурс роботи були представлені у чотирьох номінаціях:

“Безпечне селфі або життя дорожче за фото”;

“Правила безпечного користування електрикою у побуті”;

“Правила безпечного поводження поблизу енергооб'єктів на вулиці”;

“Енергетика: погляд у майбутнє”.

Діти надсилали свої соціальні аФішки (малюнки, фото та роботи, виготовлені за допомогою комп'ютерної графіки) на електроннy адресу товариства або поштовим зв'язком.

До журі конкурсу надійшло близько 700 аФішок! Кожна робота по-своєму була яскравою та цікавою. Усі вони досить високого художнього рівня, тому вибрати кращих виявилося вкрай важким завданням.

24 листопада 2020 р. оргкомітет підвів підсумки з визначення переможців. Уявіть, як нелегко було журі! Адже за кожною роботою стояв особистий світогляд дитини, і потрібно було його сприйняти та зрозуміти!

Після декількох годин жвавого обговорювання та обміну враженнями судді прийняли рішення. Переможцями стали 18 дітей з міст та сел Харківщини. Основними критеріями оцінювання стали якість виконання, оригінальність задуму, актуальність та розкриття заданої тематики в рамках номінації, майстерність та рівень художнього виконання конкурсної роботи.

За підсумками конкурсу відбудеться церемонія нагородження переможців дипломами, цінними подарунками, солодощами та тематичною поліграфією.

12 Січень, 2021