ПОЛІГРАФІЯ

Спеціалісти компанії розробляють та виготовляють наочні матеріали з попередження випадків електротравматизму. Це ілюстровані журнали, пізнавальні книжки, інформаційні листки, календарі, різноманітні плакати, буклети, календарі, пам'ятки, інше.

Перелік корпоративної продукції включає: плакати «Знай и помни правила электробезопасности!» та «Осторожно, электричество!», «Пам’ятка з електробезпеки для дітей», розкладки-буклети для дітей щодо дотримання правил електробезпеки, розклад уроків з профілактики дитячого електротравматизму - 4 різновиди, інформаційний листок «Правила електробезпеки під час літніх канікул», паперові пакети «Електробезпека очима дітей», навчально-пізнавальний журнал для школярів «Пригоди в країні Електроландія», буклет щодо електробезпеки: «Правила поведінки під час грози», навчально-пізнавальний журнал щодо електробезпеки: «Дивовижне явище природи — гроза». Вони цікаві для дітей, яскраві та кольорові, містять у собі ігрові елементи.

Щороку компанія виготовляє 14 різновидів поліграфії у кількості 14 000 примірників.

Усі матеріали розповсюджуються працівниками компанії серед населення під час проведення уроків, квестів, різноманітних форумів та конкурсів.

 

На корпоративному сайті підприємства створена спеціальна сторінка «Електробезпека», де кожен бажаючий може познайомитися з тематичними матеріалами та при необхідності — роздрукувати їх.

9 Вересень, 2019