Про безпеку під час літніх канікул

Спеціалісти АТ “Харківобленерго” організували проведення пригодницької гри-квесту “Безпека мого життя: Придбай! Поділись! Примнож!” для дітей I зміни у ПДЗОВ “Лісова галявина”, смт. Високий Харківської області.

“Навчання безпечному поводженню з електрикою може бути дуже цікавим та захоплюючим. У квесті брали участь діти різного віку, які у нас відпочивали, і було дуже приємно, що розповідь про електробезпеку і правила безпечного поводження в надзвичайних ситуаціях була проведена на сучасному рівні і однаково гарно сприймалася усіма учасниками. Дякуємо Вам за організацію та проведення практично-інформаційних заходів. Такі квести необхідні дітям, і ми сподіваємося на подальшу співпрацю”, - ділиться своїми враженнями директор Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Лісова галявина” Масалітіна Ю.М.

За рішучість, правильне виконання завдань, пов'язаних з безпекою життєдіяльності, усі діти-учасники квесту отримали від АТ “Харківобленерго” та ГО “Діти Слобожанщини” подарунки: дипломи, яскраву поліграфію та настільні ігри.

Під час літніх канікул такі квести планується провести в дитячих будинках та літніх оздоровчих таборах м. Харкова та області.

19 Липень, 2018