Привітання зі святом Масляної

Напередодні свята Масляної дитячий та педогогічний колективи Комунального закладу “Харківський спеціальний навчально-виховний комлекс” Харківської обласної ради завітали в гості до акціонерного товариства “Харківобленерго” для поздоровлення енергетиків.

Нечуючих дітей та енергетиків пов'язує давня дружба й творча співпраця. Діти, що пізнають цей світ через візуальний дотик, через свої відкриті сердця підготували для трудового колективу яскраві святкові номери: тематичну феєричну постановку “Каламбур”, танок “Королеви краси” та жестову пісню “Моє кохане місто Харків”. Концертна програма була незвичною та специфічною, адже її виконання притаманне саме таким дітям з особливими потребами. Всі присутні в залі були вражені та розчулені.

Оскільки, одна із традицій Масляної проводити веселі розваги та ігри, господарі заходу також приготували веселий сюрприз для своїх друзів.

Були створені 2 сумістні команди з енергетиків та дітей з метою тісної підримки і взаємодії, і яскраве свято продовжилось цікавими конкурсами, посмішками, призами і подарунками.

Із задоволенням учасники на швидкість одягался у спецодяг енергетика, малювали шедеври “В гостях у енергетиків на Масляну”, також рятували потерпілого від дії електричного струму, отримаши перед цим професійний інструктаж.

Побудований в інтерактивнй формі розважально-пізнавальний захід дав змогу усім присутнім зрозуміти, що меж для доброзичливого дружнього спілкування не існує.

Комерційний директор АТ “Харківобленерго” Сергій Титаренко особисто привітав учнів закладу, які знайшли час для зустрічі та знайомства з роботою енергетиків. Запросив до активної участі у творчих конкурсах, які організовує товариство. На прикладі учениці закладу Катерини Котлинської, яка стала переможцем у конкурсі інформаційної листівки, звернув дитячу увагу, що при бажанні кожен може стати переможцем. Крім того, нагородив дипломами та сувенірною продукцією пятьох учнів закладу, які брали участь у перегонах.

Своїми враженнями поділилася заступник директора СНВК№2 Галина Кукліна “Я вважаю, що наше свято вдалося, тому що діти привезли свою концертну програму, а ми отримали уроки, які проводилися у формі гри, але це необхідні знання, вони життєво важливі і потрібні не тільки нечуючим дітям, але й звичайному споживачу, звичайному мешканцю”.

Звичайно, на завершення цікавої зустрічі гостей було запрошено дотриматися ще однієї “смачної” традиції — поласувати традиційними млинцями за святковим столом, що і було негайно та з великим бажанням виконано.

На згадку про енергетиків вихованці отримали подарунки, які будуть розповідати їм про основні правила електробезпеки: різноманітні журнали, плакати, брошури та памятки з електробезпеки. До свята Масляної енергетики подарували надзвичайно корисний прилад для друку, копіювання та сканування.

В свою чергу вихованці разом з педагогами вручили власноруч зробленну стіннівку зі словами:

Енергія - і світло, і тепло....

Як в цих словах душі багато!

Сердцям, які дарують всім добро,

Бажаєм щастя, і вітаємо зі святом!

Робота ця — держави необхідність,

Важливість і престижність в наші дні.

Хай колектив у злагоді працює

Й дарує людям і тепло, й вогні.

Бажаємо здоров'я, щастя і добра,

Світла, любові і тепла родини,

Оцього вічного натхнення джерела,

Яке Вам світить щохвилини!

5 Вересень, 2019