СОЦІАЛЬНІ УРОКИ З ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКИ

Під девізом «Чужих дітей не буває» АК «Харківобленерго» проводить відкриті уроки з електробезпеки для дітей, які залишилися без піклування батьків, та дітей з особливими потребами.
Основне завдання — навчити соціально-незахищених дітей правилам електробезпеки. Діти з особливими потребами повинні більшою мірою бути готовими до самостійного життя, ніж їх однолітки.
Спеціалісти компанії вже відвідали:
Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 7 з важкими вадами мовлення Харківської обласної ради.
Комунальний заклад Харківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Гармонія».

Комунальний заклад «Нововодолазький спеціально-навчальний комплекс».

Комунальний заклад «Богодухівський спеціально-навчальний комплекс».

Будинок сімейного типу дитячого містечка «Отрадне».

Комунальний заклад «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс з важкими вадами слуху» Харківської обласної ради.

ПОДЯКА
«Ігрова програма енергетиків добре засвоюється вихованцями. Хлопчикам та дівчаткам, які залишилися без батьківського піклування, дуже важливо відчути свою значимість у цьому світі, розуміти, що вони не одинокі у своїй нелегкій долі, що є люди, готові надати їм допомогу». Алла Трохименко, директор Центру «Гармонія».
ПОДЯКА

«Діти отримали безліч позитивних емоцій і вражень від проведеного заходу. І, навіть, спілкування «мовою жестів» не стало перешкодою. Приємно відчувати, що існують люди з високим почуттям людяності, мудрості, щирості і небайдужості!». Надія Середенко, директор КЗ «ХС НВК» ХОР.

9 Вересень, 2019