ТВОРЧІ ТЕМАТИЧНІ КОНКУРСИ

Щороку АТ «Харківобленерго» проводить творчі конкурси для всіх дітей віком від 6 до 16 років, які мешкають у м. Харкові та Харківській області.

Конкурси проводяться з метою підвищення зацікавленості дітей та молоді до вивчення та дотримання основних правил електробезпеки.

Кожного року змінюються завдання конкурсу: «Електробезпека очима дітей», «Краща шкільна ілюстрована стінна газета «Життя без електротравматизму», «Краща саморобка «Енергія навколо нас», «Енергетика у фокусі об'єктива», конкурс плакатів «Енергетика для кожного. Придбай! Поділись! Примнож!», конкурс інформаційної «handmade листівки» «Енергетика у сучасному світі».

Проводиться широкомасштабна робота з інформування населення щодо конкурсу через засоби масової інформації (газети, телебачення, сайт компанії, Facebook, сторінка компанії) та шляхом розміщення яскравих оголошень.

АТ «Харківобленерго» тісно співпрацює з Департаментом освіти Харківської міської ради та Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації для інформування дирекції шкіл щодо участі школярів у конкурсі.

Творчі роботи надають працівники підрозділів компанії, самі учасники, їх родичі, вчителі навчальних закладів.

Усі переможці нагороджуються цінними подарунками, дипломами, поліграфічною продукцією та солодощами під час проведення урочистої церемонії вітання переможців.

Не залишаються без уваги також і учасники творчих змагань, усі отримують почесні грамоти, сувенірну продукцію та пізнавальні матеріали в навчальних закладах, де їх нагороджують працівники компанії.

Роботи учасників конкурсу використовуються при виготовленні різноманітних агітаційних матеріалів: книг, журналів, календарів, брошур, білбордів тощо.

 

9 Вересень, 2019