Всеукраїнський день вишиванки

Всеукраїнський день вишиванки

Всеукраїнський день вишиванки цього року припадає на 16 травня, це вже традиційно обов'язково робочий день, адже в цьому і суть акції – одягнути вишиванку на роботу, на пари, в школу, в дитячий садочок.

Акції вже дев'ять років. Свято зародилося на факультеті історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, розрослося до загальноукраїнських масштабів. Свято починалося з кількох студентів, але кожного року долучається все більше народу, люди все більше себе самоідентифікують українцями, вишиванка цьому допомагає.

Мета святкування заходу – приєднатися кожному до національних традицій та звичаїв українського народу, до збереження і використання вишиванки, як унікального феномену культурного надбання нації та поширення культурних традицій в Україні.

Вишиванка – це не просте вбрання! Це один з найдавніших українських атрибутів, символічна річ для кожного українця. Адже національне вбрання – носій традицій, в її орнаменті можна побачити сліди історії нашої країни, нашого народу та свого роду.

Відзначаючи Всеукраїнський день вишиванки, працівники АТ «Харківобленерго» та члени їх родин долучаються до свята єдності українського народу та беруть участь у Фотоконкурсі «Фото & cелфі у вишиванках» та акції «Одягну вишиванку на роботу».

Звичайно, на згадку після цього надзвичайного і чарівного дня керівництво та працівники АТ «Харківобленерго» вирішили приєднатися до святкової акції та зробити чудове загальне фото у вишиванках.

З гарним настроєм, захоплено розглядаючи нарядне вбрання, енергетики зібралися біля центрального входу адміністративної будівлі товариства, привітали один одного з нагоди святкування Всеукраїнського дня вишиванки та з гарним настроєм, супроводжуючи фотосесію жартами, зробили знімок тематичного заходу. У результаті отримали яскраві світлини, на яких відображені цікаві та емоційні моменти трудових буднів колективу АТ «Харківобленерго».

Загальне фото одноголосно вирішили назвати «Святкування Дня вишиванки! Чудовий день! Гарний настрій!»

Посилання до фотогалереї

 

 

16 Травень, 2019