Змагання виявили кращих

Одним з основних методів навчання, підвищення кваліфікації та здобуття навичок безпечного виконання робіт персоналом енергетичного підприємства є змагання з професійної майстерності.

В АТ “Харківобленерго” подібні заходи проводяться протягом багатьох років і вважаються традиційними. Восени поточного року в розподільчих електричних мережах участь в перегонах на визначення кращого колективу взяли 27 бригад районів електричних мереж.

Змагання проводилися у чотири етапи, під час яких співробітникам належало перевірити захисні засоби, інструмент і бригадні автомобілі, показати знання правил та інструкцій, а також здійснити заміну ізолятора на залізобетонній опорі лінії 0,4 кВ. Крім того, у програму змагань було включено завдання зі звільнення умовного потерпілого від дії електричного струму та надання йому первинної медичної допомоги.

За словами заступника директора технічного по розподільчим електричним мережам АТ “Харківобленерго” Олександра Кишинського, підготовка до таких змагань триває постійно і відпрацьовується під час проведення днів охорони праці, бо всі необхідні теоретичні знання і практичні навички робітники товариства використовують в повсякденній роботі.

Підтвердженням високої кваліфікації харківських енергетиків служить той факт, що команда АТ “Харківобленерго” неодноразово перемагала та посідала призові місця на Всеукраїнських змаганнях з професійної майстерності. Одними з ковалів? переможних виступів ставали співробітники Близнюківського району електричних мереж на чолі з майстром Олександром Розумейко. Цьогорічні змагання не стали винятком — саме бригада з Близнюківського району посіла перше місце. До трійки переможців увійшли також бригади Лозівського та Великобурлуцького РЕМ.

 

З метою заохочення працівників товариства до підвищення рівня кваліфікації та впровадження передового досвіду переможці змагань отримали індивідуальне преміювання на кожного члена команди.

19 Жовтень, 2021