Передача показів лічильника

Безпосередньо на сайті АТ "Харківобленерго"
https://www.oblenergo.kharkov.ua/
за допомогою спеціальної форми.

Встановіть на свій смартфон мобільний додаток "Харенерго"  і отримуйте повний комплекс послуг: передача показів, оплата, перегляд історії та квитанцій, планові та аварійні відключення, сповіщення про відсутність електроенергії.

Інструкція із встановлення

Приєднайтесь до нашого Viber-бот-боту, передайте йому покази, дізнайтеся про планові або аварійні відключення по Вашому особистому рахунку, сповістіть про відсутність електроенергії.

Більш детальна інструкція

Зареєструйтеся у особистому кабінеті на сайті АТ "Харківобленерго" та отримайте повний комплекс послуг: передача показів, перегляд історії споживання та квитанцій, замовити послуги, в тому числі з приєднання до мереж АТ "Харківобленерго".

Більш детальна інструкція

Приєднайтесь до нашого Telegram-боту, передайте йому покази, дізнайтеся про планові або аварійні відключення по Вашому особистому рахунку.

Більш детальна нструкція

Зателефонуйте до кол-центру
АТ "Харківобленерго" за телефонами:

057-3424413 Укртелеком
067-2340413 Київстар
050-0540413 Vodafone
063-0540413 Лайфселл

093-7072639  для передачі показів лічильників побутових споживачів м. Харкова

та передайте покази лічильника через голосове меню за допомогою тонального набору, або залиште голосове повідомлення, або через оператора.

У приміщенні Центру обслуговування клієнтів у м. Харкові по вул.Плеханівській, 126/2 за допомогою встановлених терміналів.

Завдяки додатку "Мій Харків" можна оплатити комунальні послуги повністю або частково, передати показання лічильників та отримати інші міські послуги онлайн.

Мій Харків сайт

Скачать